שיחה עם יועץ לימודים
חולמים ללמוד איפור?

השאירו את הפרטים ויחד, נעזור לכם להגשים אותו

טיפים איך להפוך למאפר/ת מצליח/ה

  • שתפו

עולם האיפור דינמי ומשתנה כל הזמן, מידי שנה יש טרנדים חדשים וזהו תחום מרתק ומלהיב המהווה חלק מרכזי ובלתי נפרד בעולמות האופנה, היופי, הטיפוח והזוהר. יש דרישה גבוהה בשוק למאפרים מוכשרים ויצירתיים ולמאפרות מקצועיות ומנוסות.

כדי להפוך למאפרת מקצועית אי אפשר להסתפק רק בסרטונים שרואים ביו-טיוב וברשתות החברתיות. איפור הוא תחום רחב ומגוון, יש מגוון סגנונות וטכניקות לאיפור מקצועי ואיכותי, חשוב ללמוד טכניקות עדכניות ומתקדמות לאיפור, יש לעקוב אחרי הטרנדים המובילים, להכיר חומרים ומוצרים חדשים ואיכותיים ועוד. לכן מומלץ לכל מי שרוצה להפוך את התחביב למקצוע להירשם לקורס איפור מקצועי בבית הספר המוביל למקצועות האיפור של מיקי בוגנים.

מקצוע נדרש ופרנסה בשפע

אין קיצורי דרך אם את רוצה להפוך למאפרת מצליחה ועמוסה בעבודה. עלייך להכיר את תחומי ומקצועות האיפור השונים כדי לבחור את מסלול הלימודים המקצועי והמתאים ביותר עבורך. יש מגוון אפשרויות פרנסה ועלייך לרכוש ידע וניסיון כדי להצליח בגדול.
לאחר כניסתם של ערוצי הטלוויזיה המסחרית לחיינו ולאור הפופולריות של הרשתות החברתיות, בעיקר אינסטגרם ופייסבוק, הפך מקצוע האיפור לאחד המקצועות המבוקשים ביותר. בכל הפקה של תכנית טלוויזיה, כמו גם בהפקות המסחריות של מגזינים בתחום האופנה ובשאר התחומים, יש לפחות מאפרת מקצועית ויצירתית אחת, בדרך כלל מעסיקים צוות מאפרות, במיוחד בתצוגות אופנה ובהפקות מורכבות ויוקרתיות.
הביקוש למאפרים ולמאפרות גדל גם בגלל שיפור ברמת החיים של הישראלים, נשים רבות מגיעות לסטודיו לאיפור כלות לפני החתונה, ונשים אחרות מאופרות על ידי המאפרות המקצועיות לפני יציאה לאירוע חשוב וכדומה.
המודעות לאיפור מקצועי גוברת, לכן הביקוש למאפרות הולך וגדל, זהו מקצוע גמיש, מעניין ומאתגר הכרוך בסיפוק רב, ויש גם מגוון אפשרויות תעסוקה.

איך הופכים למאפרת מקצועית ומבוקשת?

כדי לעסוק באיפור כמקצוע לחיים וכמקור הכנסה עיקרי מומלץ לבחור קורס איפור מקצועי. כדאי ללמוד איפור מקצועי רק בבית הספר לאיפור של מיקי בוגנים בגלל נושאי ורמת הלימוד והתכנים, הציוד המקצועי, סגל ההוראה הכולל את מיטב המאפרים והמאפרות בישראל, כיתות הלימוד הקטנות והמאובזרות והתעודה המוערכת שמקבלים בסוף מסלול הלימודים.
חשוב לציין כי בתחום האיפור יש קטגוריות שונות, לכן כדאי ללמוד קורס מקיף ומעמיק הכולל ידע תיאורטי ומעשי בתחומים כגון איפור במה, כלות, ערב, טלוויזיה, הפקות אופנה, מגזינים וכיוצא בזה.

קורס איפור - מיקי בוגניים
לאחר הלימודים יש להכין תיק עבודות מכובד ויוקרתי כדי להשיג עבודות ויש להשקיע בפרסום ושיווק עצמי, ליצור קשרים עסקיים וליזום שיתופי פעולה. כל מאפרת המשקיעה בלימודים וברכישת ידע וניסיון צפויה הצליח בתחום, וככל ששמה יוצא למרחוק כך היא יכולה להרוויח טוב יותר. בתחום האיפור חשוב ללמוד ולהתפתח כל הזמן, כך אפשר להציע טכניקות איפור מתקדמות וטרנדיות, להוביל טרנדים ולזכות בעבודות רבות בשכר גבוה הממוצע.
דרכה של כל מאפרת מקצועית מתחיל בלימודים, לאחר הקורס לאיפור מקצועי כדאי להשתתף גם בסדנאות איפור חד יומיות כדי לרכוש טכניקות חדשות, להתעדכן במגמות ובמוצרים חדשים ולרכוש ניסיון וידע רב בתחום . לכן, כדאי גם לכן ללמוד איפור מקצועי בבית הספר של מיקי בוגנים, כך תיהנו מתעודה מוערכת ויוקרתית שיכולה לסייע לכן לפתוח דלתות ולהשתלב במהירות ובנוחות בתעשיית היופי והאופנה בארץ ובעולם.

סטודיו לאיפור מיקי בוגניים

 

מיקי בוגניים

מיקי בוגנים – מאפר, מעצב שיער, אושיית אופנה ומנחה טלוויזיה.
ניסיון מקצועי של למעלה משני עשורים בתחומי היופי והאופנה בארץ ובעולם, מיקי בוגנים נחשב למאפר ומעצב השיער המוביל בישראל. מיקי זכה לשלל תארים ופרסים על הישגיו בתחום האיפור והשיער כגון:

"מאפר השנה" ו"מעצב השיער של השנה" (טקס פרסי האופנה הישראלי 2013-2014)

Silence is Golden