משלוחים והחזרות

מדיניות משלוחים

אפשרויות משלוח:
* ברכישה עד 250 ₪ – משלוח עד הבית / עסק – 25 ₪
* ברכישה מעל 250 ₪ – המשלוח בחינם
* לאור המצב ייתכנו עיכובים בזמני המשלוחים
* איסוף עצמי – חינם
יש ליצור קשר לתיאום מראש.

איסוף עצמי

ניתן להגיע לאסוף בתיאום מראש, מבית הספר לאיפור מיקי בוגנים, זיסמן שלום 3, בורסת היהלומים ברמת-גן. טל' לבירורים 03-5752261
זמני פעילות: ימים א' – ה' בין השעות 09:00-17:00 (לא כולל חגים ומועדים מיוחדים)
* במידה ואוסף ההזמנה אינו מי שעל שמו בוצעה ההזמנה – יש להגיע עם טופס ייפוי כוח מלא הזמין בקישור הבא >> טופס ייפוי כוח + תעודה מזהה.

משלוחים

 • אנו שולחים לרוב חלקי הארץ – בהתאם למדיניות המשלוחים ואזורי החלוקה של חברת השילוח.
 • נדאג שהזמנתך תהיה ארוזה ומוכנה כעבור 24 שעות מרגע הרכישה ותגיע לבית / העסק עד 7 ימי עסקים (לא כולל שישי-שבת וחג).
 • בתקופות עומסים כגון חגים, מועדים וחגי קניות כגון SHOPPINL IL, BLACK FRIDAY וכדומה, אספקת המוצרים תהיה כ-7 ימי עסקים מיום ההזמנה ע"י הלקוח (לא כולל שישי-שבת וחג).

החלפות / החזרות

ניתן לבצע החלפה או החזרה של מוצר עפ"י הפירוט הבא המופיע גם בתקנון האתר (סעיף 10)

 • החזרת מוצרים וביטול הרכישה תהיינה בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ”ח – 1968, ו/או בכפוף למדיניות מפעילת האתר, כפי שתקבע מעת לעת.
 • מובהר בזאת כי כל השלמה ו/או החלפה ו/או החזרת מוצר כאמור בסעיפים אלו, תחייב את המזמין בדמי משלוח כאמור בפרק דמי המשלוח.
 • ביטול עסקה וקבלת החזר כספי על מוצרים מהאתר שלא בעקבות פגם ו/או אי התאמה אשר מקורה במפעילת האתר, ניתן לקבל עד 14 ימים (שימו לב: לא ימי עסקים) מיום אספקתו/ם או מיום קבלת מסמך העסקה, לפי המאוחר מביניהם, כאשר מדובר במוצר/ים שנרכש/ו במחיר מלא, על מנת לבצע החזרת מוצר או החלפתו על המוצר/ים מוחזר/ים להיות באריזה המקורית והינו/הינם חדשים לחלוטין, ללא כל סימני שימוש וניתן/ניתנים להחזרה למלאי למכירה מחדש.
 • ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר אך ורק בכרטיס האשראי איתו בוצעה ההזמנה באתר ובאופן בו בוצעה (כלומר, עסקה שבוצעה בתשלומים- תזוכה במספר תשלומים בהתאמה, ועסקה שבוצעה בתשלום אחד בודד- תזוכה בתשלום אחד בודד בהתאמה).
 • במקרה האמור בס’ ד’ לעיל מפעיל האתר יהיה רשאי לגבות מהמשתמש דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר ההזמנה , או 100 ש”ח, לפי הסכום הנמוך מבניהם.
 • מפעיל האתר רשאי להפסיק את מכירת המוצרים באופן מוחלט או זמני, או להגבילם, בין היתר בכל מקרה בו המשתמש לא שילם במועד תשלום שהוא חב בו או אם ראתה מפעילת האתר כי קיים חשש סביר שהרוכש לא יעמוד בתשלומים בעד המוצרים ו\או במקרה בו המשתמש הפר את תנאי ההתקשרות עמה לרבות הוראות תקנון זה.
 • ביטול עסקה בעקבות פגם במוצר ו/או אי התאמה יתאפשר עד 14 יום מיום קבלת המוצר, ניתן יהיה לבטל את העסקה או להחליף, החזרת המוצר וביטול העסקה או החלפה מעבר ל – 14 יום לא יתאפשר, , וכל זאת בכפוף לתנאי האחריות הקבועים ליד כל מוצר, במקרה של פגם ו/או אי התאמה דמי המשלוח בשנית יחולו על מפעילת האתר.
 • בטענה של פגם או אי התאמה במוצר, למפעילת האתר יהיה את השיקול דעת הבלעדי לקביעה האם מדובר בפגם ו/או באי התאמה.