שיחה עם יועץ לימודים
חולמים ללמוד איפור?

השאירו את הפרטים ויחד, נעזור לכם להגשים אותו

כל מה שרצית לדעת על איפור עיניים חומות

  • שתפו

איפור עיניים חומות

 

האיפור המושלם לעיניים חומות

 

נתחיל מכמה עובדות, יותר ממחצית האוכלוסייה בעולם הינה בעלת עיניים חומות. עיניים חומות מכילות כמות רבה של מלנין שמשמש לקליטת אור, זהו צבע העיניים הנפוץ בעולם. עיניים חומות יכולות להיות בכמה גוונים, חומות כהות (שחורות), חמות ועמוקות (חום קרמל), חומות בהיר (ענבר).

לעיניים חומות משולבות מכל צבעי היסוד בגלגל הצבעים ולכן ניתן להניח בעיקרון כל גוון של צללית, אך יש גוונים שיכולים להקפיץ את אותו גוון עין למראה המושלם. ניתן לשלב גימור מאט וגימור מבריק מטאלי.

ישנן כמה אופציות וקומבינציות לאיפור עיניים חומות.

איך נאפר את העיניים בצורה נכונה?

  • לפני הנחת הצלליות נניח בסיס לעין בעזרת מברשת 118, ישנם מאפרים המניחים בסיס מקצועי לעין כגון פריימר ייעודי כבסיס לצלליות וישנם כאלה שמניחים מייק אפ או קונסילר על העין כבסיס.

 

  • בעזרת מברשות 203/202/9 ניתן להניח את הצלליות האבקתיות על גלגל העין.

 

  • אל תפחדו מגוונים נועזים כגון ירוקים, סגולים, אדומים, גוונים אלו יעצימו את צבע העין, ויחזקו את המלנין הטבעי שיש בעין, ויגרמו לצבע העין לקפוץ החוצה.

 

 

  • אם נרצה גימור מאט נפדר את העין לפני הנחת הצללית. אם נרצה גימור מבריק נניח ישירות על הקונסילר או הבסיס את הצללית המבריקה.

טיפ: ניתן לקחת ברונזר מאט או מבריק ובעזרת מברשת טשטוש מס' 10 "לחמם" את קפל העין, בכך זה מעצים את עין ואת הגוון החם שלה.

איזה גוונים הכי יתאימו לגוון העין שלך

 

חומות כהות (שחורות)

עיניים חומות כהות אוהבות גוונים כהים וחזקים כגון: חציל סגלגל, ירוק אמרלד, בורדו אדמוני, כחול מטאלי, הגוונים האלה אמנם נשמעים חזקים מאוד, אב לגוון העין הכהה מאוד אוהב צבעים עזים ומנוגדים.

גוונים שיתאימו לגוון העין שלך: RUBYEMERALDCAPRI BLUEAQUAMARINE

 

חום עמוק (חום קרמל)

עיניים חומות בגוון קרמל, אוהבות גוונים זהובים חמים כגון: קאמל, ברונזה, נחושת, שוקולד. גוונים אלו מחזקים את החמימות שיש בתוך העין ומעצימים את הפגמנטים החמים והעזים שיש בתוכו.

גוונים שיתאימו לגוון העין שלך: PURE HONEY GOLDSAND STONECOPPERFLAMECRAZY GOLDCOPPER BLAST

 

חומות בהירות (ענבר/דבש)

עיניים חומות בגוון ענבר/דבש אוהבות גוונים מונו-כרומטיים כגון: רוז גולד, ורוד עתיק, מעושנים רכים ועדינים. כמובן שניתן להניח גם את הצבעים העזים והחמים, ניגודיות זה תמיד טוב לעיניים חומות בכל הגוונים.

גוונים שיתאימו לגוון העין שלך: VINTAGE ROSEROSE PEACHSPANISH GOLDROSE GOLD

 

Silence is Golden