שיחה עם יועץ לימודים
חולמים ללמוד איפור?

השאירו את הפרטים ויחד, נעזור לכם להגשים אותו

המדריך המושלם לאיפור כהות עור

  • שתפו

קצת על איפור לכהות עור

עבור נשים רבות המאבק למצוא איפור התואם לגוון העור שלהם הוא חוויה. תעשיית היופי בעולם האיפור הייתה בעלת קושי רב במציאת גוון תואם לכהות העור. בשנים האחרונות החלו החברות הבינלאומיות בפריצות דרך מדעיות, המטרה לפצח את המייק אפ המושלם לגוון העור המושלם של כהות העור.

איפור לכהות עור

לאנשים שונים בעלי גוון עור כהה יש המון תתי גוונים, לכן דרישות האיפור שלהן יחודיות. בעת רכישת מוצרי איפור, בעלי גוון עור כהה צריכים לבחור את האיפור שלהם בקפידה מכיוון שזה משנה את ההבדל למראה שלהם. איפור נכון יכול לגרום לך להראות בין רגע כמו אלה. בעלי עור כהה נוטים בדרך כלל להיות יבשים, באיזורים מסויימים מה שגורם לעור להיות מעט אפרורי. אנו צריכים להניח באיזורים אלו גוונים כתומים בכדי לנטרל את הפיגמנט האפרפר.

אז לא לדאוג עשינו בשבילכן את העבודה ובנינו לכן מדריך אולטימטיבי שלב אחר שלב.

טיפ מספר 1 – עבדו עם גווני אנדר טון (תת גוון)

בכדי לנטרל כהויות או גוונים אפורים ניתן לבחור גוון כתום בכדי לנטרל את הכהות באופן נקודתי. ככל שגוון העור או גוון הכהות הופכת להיות כהה יותר ככה הכתום שאבחר לנטרל יהיה כתום יותר.

טיפ מספר 2 – הבסיס המושלם לגוון עור שלך

בכדי לבחור את גוון המייק אפ התואם חברות האיפור היום מייצרות קרוב ל-40-80 גוונים לכהות עוד בתתי גוונים שונים. כך שהמבחר יצר לנו מעט בלבול. בכדי להתאים לעור שלך את הגוון התואם הניחי מעט על איזור המחשוף נקודה מהמייק אפ ומעט לטשטש בתפיחות, ברגע שהצבע נעלם זה אומר שהוא מתאים. אם הוא בהיר או כהה הוא לא מתאים כלל.

טיפ מספר 3 – בחרי את גוון הסומק המושלם.

גווני סמקים לכהות עור חייבים להיות עוצמתיים וחזקים. במגע עם הפיגמנט של עור הגוון של הסומק נחלש, לכן בחרי גוונים עוצמתיים כגון: פוקסייה, אדמדמים, כתמתמים, דובדבניים, וסגלגלים.

טיפ מספר 4 – בחרי את הברונזר המושלם

גווני הברונזרים לכהות עור חייב להיות גוון חם ועוצמתי. בחרי גוון אחד מעט כהה מגוון עורך בכך יעצים את עצמות הלחיים וייתן פיסול מושלם למבנה הפנים.

טיפ מספר 5 – בחרי את הצלליות המושלמות

בעיקרון מותר להניח כל צבע על העיניים למעט גוונים המכילים פיגמנטים לבנים, כגון: שמנות, שמפנייה, שלג וכו'. אנו צריכים לבחור צבעים עוצמתיים יותר , חמים יותר, כגון: חומים, אדמה, בורדו, סגולים, ירוקים, כחולים וכו'. בכדי ליצור נקודות או השתמשי בצליליות זהובות, על גוון עורך זה יראה כמו שמנת.

טיפ מספר 6 – בחרי את הליפסטיק המושלם

ממש כמו הצבעים של הסמקים הבוהקים, גווני עור כהה יכולים להינות מוורד וסגול, גימור מבריק רענן ואביבי. ואילו שפתיים בגימור מאט תגרום לשפתון ולשפתיים להתבלט יתר על המידה. גוונים פירותיים מייד יגרמו לעור להפוך להיראות חם יותר. נשים עם גוון חם יותר / כהה יותר נראות נהדר בגווני אפרסק, אדום-כתום, ואפילו חום שוקולד.

מיקי בוגניים

מיקי בוגנים – מאפר, מעצב שיער, אושיית אופנה ומנחה טלוויזיה.
ניסיון מקצועי של למעלה משני עשורים בתחומי היופי והאופנה בארץ ובעולם, מיקי בוגנים נחשב למאפר ומעצב השיער המוביל בישראל. מיקי זכה לשלל תארים ופרסים על הישגיו בתחום האיפור והשיער כגון:

"מאפר השנה" ו"מעצב השיער של השנה" (טקס פרסי האופנה הישראלי 2013-2014)

 

Silence is Golden