שיחה עם יועץ לימודים
חולמים ללמוד איפור?

השאירו את הפרטים ויחד, נעזור לכם להגשים אותו

שובו של האייליינר

 • שתפו

THE EYELINER IS BACK

 

רוב הנשים עונות על השאלה "אלו 3 מוצרים היית לוקחת איתך בתיק איפור?" ורובן ענו: מסקרה, קונסילר ואייליינר.
אייליינר הוא קלאסיקה וככזה אינו תלוי אף פעם בטרנד. הוא נכון וטוב תמיד. איילנר תמיד גורם לנו להראות קצת יותר אנושיות, בימים שיש לנו מעט שעות שינה בודדות וגורם לנו להראות הרבה יותר דרמטיות בערבים, שאנו צריכות להראות מסמר הערב.
העונה, מעצבי אופנה רבים הציבו את האיילנר באור חדש לחלוטין. הם הציגו את המוצר החביב עלינו על מסלולי שבועות האופנה בדרכים שמעולם לא ראינו ובמובנים מסויימים אפילו לא דמיינו. הטוב בטרנד שלמרות המראה "הדרמטי" הוא לביש על כל אחת.

 

אייליינר בצורתו הקלאסית, אשר מחמיא תמיד ולכל אחת, ניתן ליצור על ידי קביעת זווית הממשיכה את קו הריסים התחתון בכיוונו בצורה טבעית. תוכלי להצמיד את המברשת (מס' 1/ מס' 11) ישר ובמשיכה עדינה ליצור זווית חדה ומדוייקת. ניתן לסמן את השליש החיצוני של קו הריסים התחתון ולסמן בעזרת עפרון או צללית את הזווית הנוצרת בפינת העין. וודאי כי הזווית שווה בשני הצדדים לפני שרטוט האיילנר.

 

כעת כשמזג האוויר החורפי מתקרב אלינו, מדוע לא לטבל את שגרת האיפור שלך?

החורף הזה תוסיפי לרפרטואר שלך את המראה הזוהר, הקורן והאלגנטי. לצד זה האיילנר החד, הגרפי והמעושן מקבלים דגש.
מיקי בוגנים השיק לאחרונה את האייליינר החדש, במרקם ג'ל, עמיד במיוחד ושחור עוצמתי. יצרנו איתו עבורך את הלוקים הבאים.

אייליינר קלאסי

המראה הנקי והקלאסי משנות ה- 50 חוזר. מדגיש את העין באלגנטיות מהפנטת ומשדרג את מראה האיפור לרומנטי.

אייליינר מעושן

טכניקה מעולה המאפשרת לא להיות מדוייקים כלל. בעזרת איילינר וצללית שחורה מייצרים מראה דרמטי ועוצמתי.

אייליינר גרפי

טכניקה המשתלבת עם האיילינר הקלאסי. בעזרת מברשת איילנר דקה ניצור אייליינר קלאסי ובעזרת הוספת תיחום לאיזור הפנימי של קו העין התחתונה ניצור מראה חתולי וחושני.

 

 

המדריך לאייליינר נכון והתאמתו לסוג העין


אייליינרג'ל

לחצו לרכישה

בתמונה: אייליינר ג'ל של מיקי בוגנים, מברשת אייליינר זויתית מס' 11
 • נסי להתחיל את שרטוט האייליינר מן הזווית החיצונית של העין כלפי פנים – כשהעיניים פקוחות, בשביל לראות את התוצאה תוך כדי יצירת האייליינר. ובכך לא לעלות מעל קפל העין. שרטוט הזוויות החיצוניות קודם, יסייע לך לפתור בעיית סימטריות. לאחר שאת מוודאת כי הזווית החיצונית אשר יצרת שווה בין העיניים, המשיכי בשרטוט האייליינר מן החוץ אל הפנים או להיפך.

 

 • את יכולה לשלוט בעובי הקו על פי מידת הלחץ אשר את מפעילה עם המברשת על העין. ישנן מברשות בעלות שיער ארוך ודק (מברשת מספר 1) וישנן מברשות בעלות זווית מלוכסנת העושה את קו היציאה בקלות ובנוחות (מברשת מספר 11).

 

 • במקרים של אי דיוק ביצירת הזווית החיצונית של האייליינר, ניתן לקחת מקלון אוזניים או מגבון לח עם מעט מסיר האיפור "ולחתוך" את השאריות וייצור כמעל באופן אוטומטי זווית בצורה מדוייקת.

 

 • על מנת ליצור אייליינר רצוף ומלא, חשוב להצמיד אותו לשורש הריסים ממש ולהקפיד לכסות גם את שורש הריסים.

 

 • הקפידי כי קצה האיילינר החיצוני המחודד "נסגר" בקו ישר, רצוף וחד היישר אל קצה קו הריסים הפנימי. על מנת לבדוק זאת – מתחי את פינת העין ובדקי את עצמך. באותו אופן יש לבדוק כי סגרת את קצה הקו ממש עד הזוית הפנימית של העין.

 

 • על ידי מתיחה קלה של העפעף בדקי כי הצבע מגיע ומכסה את כל קו שורש הריסים.
  ייתכן ותמצאי כי קל לך יותר לשרטט את האייליינר אחרי עיגולת ריסים ואחרי משיכת מסקרה היות ואלו מגדירים בצורה ברורה יתר את צורת העין ואת גבולותיה החיצוניים והפנימיים.
 • אם עיינייך רחוקות זו מזו ניתן ליצור אייליינר כמה שיותר עבה בחלקו הפנימי של העין ובכך לייצר מראה קרוב יותר לעיניים.

 

 • אם עיניך קרובות זו לזו ניתן ליצור את האיילנר כמה שיותר דק בחלקו הפנימי של העין ובכך ליצור אשלייה של עיניים רחוקות זו מזו. אם עינייך עגולות ניתן לעשות באותה השיטה כמו בעיניים קרובות ולמלא רק בשליש החיצוני.

 

 

Silence is Golden